London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Компанія Телесенс, провідний розробник систем підтримки інтерконнект-бізнесу, успішно впровадила й ввела в промислову експлуатацію систему взаєморозрахунків Tinterconnect (T-IC) у компанії МТС Білорусь, провідному мобільному операторі Республіки Білорусь.

Розроблена компанією Телесенс білінгова система взаєморозрахунків з операторами зв’язку Tinterconnect дозволить МТС підвищити ефективність інтерконнект-бізнесу за рахунок підвищення повноти й точності розрахунків з партнерами, своєчасного виставлення рахунків і швидкого запуску нових послуг, зокрема послуг надання контенту.

«В ході реалізації проєкту по впровадженню Tinterconnect ув МТС Білорусь ми успішно адаптували систему для забезпечення взаєморозрахунків за численними послугами оператора, включаючи контентні. В цьому нам допомогла професійна команда фахівців МТС Білорусь. У нас великі плани щодо спільного розвитку системи, і ми впевнені в розвитку співпраці з усіма компаніями групи МТС », – зазначив директор з маркетингу та продажів компанії Телесенс Шаміль Назіпов.

Архивы