London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

03.02.17 Компанія Telesens International Ltd, один з лідерів у сфері розробки систем підтримки бізнесу взаєморозрахунків для телекомунікаційної галузі, уклала договір на постачання та впровадження в компанії Тele2 (Казахстан) системи взаєморозрахунків з партнерами за контент T-CPM.

 

Розроблена компанією Telesens система взаєморозрахунків з партнерами за контент T-CPM забезпечує ведення договорів з провайдерами контент-послуг, обробку даних контент-трафіку, проведення розрахунків з партнерами й формування вихідних документів, що дозволить компанії Tele2 істотно підвищити ефективність бізнесу взаєморозрахунків.

 

Надійна та гнучка система T-CPM дозволить працювати з партнерами на новому рівні, задовольняючи їхні потреби й підвищуючи ефективність бізнесу.

 

«Ми раді розвитку співпраці з компанією Tele2 і впевнені, що система T-CPM буде ефективним рішенням для здійснення взаєморозрахунків з партнерами за контент. T-CPM забезпечує оперативний аналіз обсягів і вартості трафіку для вжиття заходів щодо скорочення втрат та збільшення прибутковості», – прокоментував подію директор з маркетингу та продажів компанії Telesens InternationalLtd Шаміль Назіпов.

 

Інформаційна довідка:

 

ТОВ «Мобайл Телеком – Сервіс» (TM Tele2 і Altel, Алмати, Казахстан) 

Tele2 – один з провідних європейських операторів зв’язку. Сьогодні Tele2 обслуговує близько 13 млн абонентів у дев’яти країнах, пропонуючи послуги мобільної та фіксованої телефонії, широкосмугового доступу в інтернет і кабельного телебачення. Altel – перший казахстанський мобільний оператор, який здійснив комерційний запуск технології LTE під брендом ALTEL 4G.

Tele2 в Казахстані працює з 2011 року (з 2016 року в СП з АТ «Казахтелеком»), обслуговуючи 6,4 млн абонентів і пропонуючи послуги мобільного зв’язку й бездротового широкосмугового доступу в Інтернет 3G і 4G. З початку діяльності в Казахстані Tele2 інвестувала в розвиток ринку понад 150 млрд тенге. Ключовими перевагами бренду Tele2 стали гарна якість зв’язку й по-справжньому вигідні ціни.

Telesens International ltd. (Лондон, Великобританія) – один з європейських лідерів у сфері розробки, поставки та супроводу програмних продуктів для різних галузей.

Компанія заснована в 1998 році, в період динамічного розвитку систем зв’язку. Запропонувавши операторам найпередовіші та ефективні високотехнологічні рішення, підприємство швидко стало крупним центром розробки програмних продуктів для телекомунікаційного бізнесу країн Європи, Азії та США.

Центр розробок Telesens International знаходиться в Україні (ТОВ «Телесенс ІТ», Харків). Його система управління якістю підтверджена сертифікатом ISO 9001: 2008, а кваліфікація співробітників – статусом сертифікованого партнера корпорацій Oracle, Microsoft та ін.

Компанія пропонує сучасні масштабовані продукти для міжнародних і національних операторів, що посідають ключові позиції на ринку телекомунікацій своїх країн.

Серед клієнтів компанії «Телесенс»: T-Systems (Німеччина), Nokia Solutions & Networks (Фінляндія), EADS Multicoms (Франція), МТС-Україна, Укртелеком (Україна), Київстар (Україна), Atos Origin AG (Швейцарія), Казахтелеком (Казахстан), Алтел (Казахстан), КазТрансКом (Казахстан), Ucell (Узбекистан), life 🙂 (Білорусь), СТОВ «Мобільні телесистеми» (Білорусь) та ін. 

Архивы