London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Компанія Telesens International Ltd, один з лідерів у сфері розробки систем підтримки бізнесу взаєморозрахунків для телекомунікаційної галузі, успішно здала в промислову експлуатацію систему взаєморозрахунків з партнерами за контент T-CPM у компанії Тele2 Kazakhstan.

Метою проєкту була автоматизація процесів взаєморозрахунків з контент-провайдерами шляхом використання гнучкого й ефективного інструменту з управління бізнесом взаєморозрахунків за контент. Впроваджена система повною мірою забезпечує як взаєморозрахунки за всіма актуальними договорами і послугами контенту, так і оперативну підготовку та запуск нових. Система T-CPM також дозволяє отримувати аналітичну інформацію в зручній користувачам формі для аналізу та ефективного управління бізнесом.

Даним впровадженням компанія Telesens Int. успішно розвиває співробітництво з компанією Тele2 Kazakhstan і розширює лінійку продуктів, які автоматизують бізнес взаєморозрахунків компанії Тele2 Kazakhstan.

У 2012 році в Тele2 Kazakhstan була успішно впроваджена система взаєморозрахунків з операторами зв’язку Tinterconnect (T-IC), розроблена компанією Telesens Int.

«Ми раді розвитку співпраці з компанією Tele2 Kazakhstan і впевнені, що запроваджена система T-CPM є ефективним рішенням для здійснення взаєморозрахунків з партнерами за контент. Ми продовжуємо співпрацю і готові розвивати і вдосконалювати наші рішення», – прокоментував подію директор з маркетингу та продажів компанії Telesens International Ltd. Шаміль Назіпов.

Інформаційна довідка:

Теле2 Kazakhstan (TM Tele2 і Altel, Республіка Казахстан).

Tele2 – один з провідних європейських операторів зв’язку. Сьогодні Tele2 обслуговує близько 13 млн абонентів у дев’яти країнах, пропонуючи послуги мобільної та фіксованої телефонії, широкосмугового доступу в інтернет і кабельного телебачення. Altel – перший казахстанський мобільний оператор, який здійснив комерційний запуск технології LTE під брендом ALTEL 4G.

Tele2 в Казахстані працює з 2011 року (з 2016 року в СП з АТ «Казахтелеком»), обслуговуючи 6,4 млн абонентів і пропонуючи послуги мобільного зв’язку та бездротового широкосмугового доступу в Інтернет 3G і 4G. З початку діяльності в Казахстані Tele2 інвестувала в розвиток ринку понад 150 млрд тенге. Ключовими перевагами бренду Tele2 стали гарна якість зв’язку й по-справжньому вигідні ціни.

Telesens International ltd (Лондон, Великобританія) – один з європейських лідерів у сфері розробки, поставки та супроводу програмних продуктів для різних галузей.

Компанія заснована в 1998 році, в період динамічного розвитку систем зв’язку. Запропонувавши операторам найпередовіші та ефективні високотехнологічні рішення, підприємство швидко стало крупним центром розробки програмних продуктів для телекомунікаційного бізнесу країн Європи, Азії та США.

Центр розробок Telesens International знаходиться в Україні (ТОВ «Телесенс ІТ», Харків). Його система управління якістю підтверджена сертифікатом ISO 9001: 2008, а кваліфікація співробітників – статусом сертифікованого партнера корпорацій Oracle, Microsoft та ін.

Компанія пропонує сучасні масштабовані продукти для міжнародних і національних операторів, що посідають ключові позиції на ринку телекомунікацій своїх країн.

Серед клієнтів компанії «Телесенс»: T-Systems (Німеччина), Nokia Solutions & Networks (Фінляндія), EADS Multicoms (Франція), МТС-Україна, Укртелеком (Україна), Київстар (Україна), Atos Origin AG (Швейцарія), Казахтелеком (Казахстан), Алтел (Казахстан), КазТрансКом (Казахстан), Ucell (Узбекистан), life 🙂 (Білорусь), СТОВ «Мобільні телесистеми» (Білорусь) та ін. 

Архивы