London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Міжнародна компанія Telesens успішно розробила й ввела в комерційну експлуатацію програмне рішення з управління послугами мережі GPON/хDSL для українського телекомунікаційного оператора «Велтон.Телеком»

Через збільшення кількості підключень те рішення, яке експлуатував Оператор, і поставка якого відбулася набагато раніше, перестало відповідати сучасним вимогам і стало фактором, що стримує нарощування абонентської бази Оператора.

Для вирішення цих обмежень «Велтон.Телеком» звернувся до декількох компаній-постачальників, які мають досвід вирішення подібних задач. 

В результаті проведеного аналізу пропозицію на поставку програмного рішення від Telesens було визнано найбільш прийнятною, і Оператор зробив вибір на його користь.

Розробка й впровадження програмного рішення виконувалися протягом чотирьох місяців. У листопаді-грудні 2017 року була здійснена плавна міграція абонентів на нове рішення, і з кінця минулого року за його допомогою обслуговується більша частина абонентів Оператора. При цьому рішення, поставлене Telesens, експлуатується спільно з існуючими системами, що забезпечує спадкоємність і додаткову гнучкість у розвитку послуг Оператора.

Фінальне стрес-тестування, проведене 10 січня 2018 року, підтвердило відповідність поставленого ПЗ жорстким вимогам до надійності, відновлення працездатності, які пред’являються до інформаційних систем індустріального рівня.

На даний момент рішення Telesens використовується для управління послугами для абонентів Оператора у всіх містах України, де присутня «Велтон.Телеком», надаючи можливість практично необмеженого розширення абонентської бази Оператора.

Успіх даного проєкту дозволяє сподіватися на подальше розширення співробітництва між компаніями Telesens і «Велтон.Телеком»

Архивы