London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Компанія Telesens взяла участь в конкурсі інноваційних проектів в рамках програми Європейського союзу Horizon 2020 року, за результатами якого її проєкт був нагороджений відзнакою.

Конкурсний проєкт багатоцільової платформи для безпечного обміну повідомленнями в інтернеті речей був високо оцінений міжнародною комісією експертів і визнаний відповідним ряду критеріїв програми: високі стандарти, ефективність і вплив на середовище, де він застосовується. Загалом у конкурсі взяли участь 2149 заявок.

Комісія також рекомендує цей проєкт для фінансування інвестиційними та банківськими організаціями.

Відзнака – це показник високої якості й потужного бізнес-потенціалу рішення для малих і середніх організацій.

В епоху інтернету речей в інформаційному просторі з’являється все більше загроз і викликів в галузі збереження даних. Через зростання випадків  кібератак і витоків інформації виникає все більше запитів на контрзаходи. Однак у промисловому інтернеті речей найбільш безпечними й захищеними є рішення, які застосовуються у великих організаціях. Проте через свою складність вони не можуть бути широко використані в малих масштабах. Саме тому Telesens запропонував багатофункціональну захищену комунікаційну платформу для додатків інтернету речей. Її унікальність в тому, що вона буде працювати як платформа для всіх стадій комунікації з функцією захисту даних за замовчуванням для B2B, а також має опцію захисту даних за запитом для B2B. Крім цього, платформа адаптована до найсучасніших правил і стандартів із захисту даних.

Команда Telesens продовжує роботу над проєктами, шукає однодумців і сподівається на подальшу співпрацю з організаціями та компаніями, які працюють в сфері інтернету речей та планують створювати інноваційні продукти для глобального ринку.

Архивы