London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Компанія Telesens стала інформаційним партнером конференції «Індустрія 4.0», на якій буде виступати Едуард Рубін. Він розповість про роль бренду індустрії в залученні молодих кадрів.

4-5 жовтня в Харкові, на базі аерокосмічного університету ХАІ ім. Жуковського відкривається регіональний центр 4.0.

Концепція мережі Центрів 4.0 ініційована Асоціацією підприємств промислової автоматизації України (АППА), яка є засновником національного руху «Індустрія 4.0 в Україні». Кожен Центр має 4 головні ролі – поліпшення взаємодії в екосистемі промислового хай-теку, освіти й рівня освіти на ринку, створення нових освітніх послуг, а також розробок в індустрії 4.0. АППА розглядає Центри 4.0 як головний засіб для популяризації технологій індустрії 4.0, а також швидкого їх впровадження в навчальні програми.

Розвиток мережі центрів 4.0 є також частиною урядової програми «Індустрія 4.0» в рамках Digital Agenda Ukraine, яку підтримують Міністерство економічного розвитку і торгівлі, а також Міністерство освіти і науки України. Перший регіональний центр 4.0 відкрито в Одесі в лютому 2018, Центр 4.0 в ХАІ йде другим, до кінця року АППА планує відкрити ще 1 центр у Києві.

В рамках заходів 4-5 жовтня в Харкові відбудуться наступні події

4 жовтня – конференція «Індустрія 4.0 – порядок денний»
4 жовтня – прес-конференція організаторів
5 жовтня – відвідування заводу ПАТ «ФЕД», де впроваджені окремі елементи Індустрії 4.0
Організатори заходів – ХАІ, АППА, ПАТ «ФЕД».

Архивы