London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Компанія «Телесенс» взяла участь у форумі GCCM CIS 2018–Almaty, організованому Carrier Community, який проходив у Казахстані з 4 по 5 вересня 2018 року.

Carrier Community – це ексклюзивна світова платформа, яка об’єднує постачальників телекомунікаційних послуг і послуг центрів обробки даних.

Вона була створена для того, щоб полегшити комунікацію між представниками її членів, надати їм єдиний портал для обміну контактами та інформацією, організації зустрічей і ділових переговорів. Наразі Carrier Community налічує понад 8000 учасників, серед яких понад 2300 операторів зв’язку зі 120 держав.

Форум в Алмати зібрав понад 350 учасників, які представляють 150 провідних телекомунікаційних компаній з 37 країн, що надають послуги за напрямками Data, SMS, Voice, Mobile, VAS, OTT, ISP, IX, Cable, Satellite, Data centers.

В рамках заходу учасники отримали можливість встановити ділові відносини, домовитися про партнерство, а також обмінятися контактами для подальших переговорів; було проведено кілька групових засідань, присвячених питанням перспектив розвитку голосових послуг, послуг торгівлі трафіком, монетизації IoT і SMS, перспективам їх розвитку в телекомунікаційній галузі.

Для компанії «Телесенс» участь в форумі була дуже продуктивною. Представники компанії зустрілися з існуючими та потенційними клієнтами й партнерами компанії. Було обговорено плани й перспективи розвитку співробітництва.

Архивы