London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Telesens успішно пройшов наглядовий аудит і підтвердила відповідність системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015. Компанія вкотре продемонструвала свою здатність поставляти на постійній основі якісні продукти й послуги, які відповідають як вимогам споживачів, так і законодавчим та нормативним вимогам.

Нагадаємо, що в 2016 році було проведено сертифікаційний аудит за новими вимогами, в результаті якого компанія отримала сертифікат на відповідність стандарту ISO 9001: 2015. Вже другий рік вона продовжує даний сертифікат.

Загалом, Telesens сертифікує свою діяльність за міжнародними стандартами з 2006 року. Наявність такого сертифікату відповідності свідчить про її визнання світовим діловим співтовариством. Сьогодні сертифікат ISO майже всюди є обов’язковою умовою для успішного й довгострокового співробітництва між Замовником та Постачальником.

Міжнародна сертифікація компанії ще раз підтверджує, що Telesens – команда професіоналів, здатних успішно конкурувати на міжнародному ринку. Аудит проводили представники компанії «Технічні та управлінські послуги», українського партнера німецької компанії TÜV SÜD» – експертної організації, яка працює в сфері сертифікації, експертизи та випробувань уже понад 150 років.

Архивы