London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Компанія Telesens International, розробник промислових програмних продуктів та ІТ-сервісів відзначає 20-річний ювілей. Вона була однією з перших, хто привернув до України іноземні інвестиції, і дійсно стоїть біля витоків інноваційного українського IT- бізнесу.

Telesens продовжує здійснювати підтримку своїх рішень для 12 телеком-операторів країн Європи й Азії, а також представників інших бізнес-доменів усього світу.

У цьому році компанія взяла участь у конкурсі інноваційних проєктів у рамках програми Європейського союзу Horizon 2020. Конкурсний проєкт багатоцільової платформи для безпечного обміну повідомленнями в інтернеті речей був високо оцінений міжнародною комісією експертів і визнаний відповідним ряду критеріїв програми: високі стандарти, ефективність і вплив на середу, де він застосовується. За результатами оцінювання проєкт був нагороджений Відзнакою.

«Ми активно працюємо над використанням нових технологій для аналізу великих обсягів даних, а також продовжуємо пошуки інноваційних рішень для телекомів», – підкреслив голова ради директорів компанії Едуард Рубін.

2018 рік приніс компанії новий патент. У серпні отримано позитивне рішення ДП «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) про видачу патенту на спосіб наскрізного шифрування даних за гібридної схемою шифрування. Заявка на винахід була оформлена в ході створення одного з програмних продуктів Telesens – універсальної платформи для зашифрованих комунікацій. Авторами винаходу є технічні фахівці компанії.

Активно працюючи над розвитком бізнесу, представники Telesens відвідали ряд великих міжнародних виставок і форумів, наразі компанія бере участь у національних та міжнародних тендерах.

Особлива увага до якості дала очікуваний результат – Telesens в черговий раз підтвердив відповідність системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015 та продовжив дію відповідного сертифіката, отриманого минулого року.

Проведене опитування клієнтів показало, що вони високо оцінюють якість продуктів і послуг компанії, ефективність і надійність співпраці з нею.

Архивы