London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Патент на спосіб наскрізного шифрування даних за гібридної схемою шифрування зареєстрований у Державному реєстрі патентів України на корисні моделі 10 жовтня 2018 року. З цієї ж дати діють права компанії Telesens на винахід.

Заявку на винахід було оформлено під час створення одного з програмних продуктів Telesens – універсальної платформи для зашифрованих комунікацій TSM (на базі даної платформи працює ТSМ-месенджер www.tsm-messenger.com). Авторами винаходу є технічні фахівці компанії.

Особливістю винаходу є керований час використання ключів шифрування, що дозволяє програмними засобами забезпечити заданий рівень захищеності даних практично для будь-яких умов і, одночасно, економне використання ресурсів на операцію асиметричного шифрування. Зниження вимог до обчислювальної потужності відкриває перспективи для використання нового методу в сегменті інтернету речей (IoT), де наскрізне шифрування даних ще не стало стандартом через необхідність підтримувати невеликі габарити й вартість кінцевих пристроїв.

Використання наскрізного шифрування, при якому тільки джерело й споживач інформації володіють ключами, істотно підвищує рівень захищеності конфіденційної інформації при її передачі та зберіганні, що останнім часом є обов’язковою вимогою для більшості інформаційних систем, пов’язаних з обробкою персональних даних. Тому компанія планує і надалі розвивати свої напрацювання у сфері криптографії та вбудовувати механізми криптографічного захисту в інші свої продукти для телекомунікаційної галузі.

Архивы