London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

З 8 до 19 квітня 2019 року представники компанії Telesens с Шаміль Назіпов, Олексій Ільченко та Олександр Стешенко відвідали наших замовників у Казахстані. За цей період колеги провели семінари та бізнес-консультації для співробітників компанії Tele2. Програми семінарів були присвячені практичному використанню систем, розроблених компанією Telesens для автоматизації взаєморозрахунків за послуги контенту з операторами зв’язку.

Після завершення навчання слухачі високо оцінили курси й подякували викладачам за інформативні заняття й цікавий виклад матеріалу.

У рамках бізнес-консалтингу було зроблено аналіз існуючих проблем налаштувань систем, поставлених нашою компанією і надано практичні рекомендації щодо використання систем T-CPM і T-IC, а також проведено наради, присвячені поточним доопрацюванням і планам на найближчий час.

Також під час візиту наші колеги провели зустрічі з потенційними та існуючими замовниками нашої компанії, на яких обговорили поточні завдання і плани перспективного співробітництва для більш ефективного використання продуктів компанії Telesens.

Архивы