London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

13-14 травня 2019 року в Берліні відбувся щорічний форум CC-SMS Messaging Summit (https://carriercommunity.com/cc-sms-messaging-summit-2019/).

Організатором заходу виступив глобальний телекомунікаційний клуб Cаrrier Community, який був створений в 2008 році, і нині об’єднує понад 2300 операторів зі 120 країн світу.

Мета проведення форуму CC-SMS Messaging Summit – зібрати в одному місці операторів мобільного зв’язку й компанії, які займаються наданням таких послуг, як Bulk SMS, Wholesale SMS, SMS Hubbing, SMS Aggregating, SMS and MMS platforms providing.

Представник компанії Телесенс Шаміль Назіпов узяв участь у даному заході. Перед компанією Телесенс стояло завдання обговорити з ключовими гравцями форуму нові можливості співпраці щодо всіх видів послуг, пов’язаних із взаєморозрахунками за контент і знайти нових партнерів. Під час конференції були проведені плідні зустрічі та переговори з існуючими і потенційними клієнтами і партнерами. На переговорах обговорювали нинішню взаємодію, а також плани щодо реалізації нових проектів і розвитку співпраці.

Архивы