London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

3-4 вересня 2019 року в Алмати пройшов щорічний форум GCCM CIS 2019–Almaty. Організатором заходу виступив Carrier Community, який є глобальним телекомунікаційним клубом, створеним у 2008 році.

Форум GCCM CIS 2019–Almaty зібрав понад 350 учасників, які представляли 150 регіональних і міжнародних операторів з 38 країн світу.

Захід був орієнтований на операторів-постачальників рішень у сфері оптового продажу телекомунікаційного трафіку.

Telesens третій рік поспіль бере участь у цьому заході. Цього разу від нашої компанії на форумі були присутні Шаміль Назіпов та Олександр Стешенко.

Назіпов брав участь у панельній дискусії «Mobile Market in CIS and Digital Era – Key Challenges and Opportunities in the CIS Mobile Market» у якості запрошеного експерта. Учасники дискусії обмінялися думками щодо стану ринку мобільного зв’язку в СНД та основних напрямків розвитку ринку в умовах глобальної цифровізації. Експерти зійшлися на думці, що найбільш затребуваними напрямками розвитку для мобільних операторів найближчим часом будуть: розвиток і підтримка таких послуг як IoT, A2P/P2P, OTT сервіси, інтеграція з платформами мобільних платежів. Експерти висловили сумніви щодо перспективності використання блокчейн технологій та широкого використання хмарних рішень через законодавчі проблеми й проблеми захисту даних.

В ході конференції наші колеги провели плідні зустрічі та переговори як з нинішніми, так і з потенційними клієнтами й партнерами. Обговорили як поточні роботи й плани з розвитку існуючих систем інтерконнект-бізнесу, так і перспективні розробки.

Архивы