London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

У Telesens представили нового директора. Як повідомив голова ради директорів міжнародної компанії Telesens International Ltd Едуард Рубін, з 20 вересня 2019 року директором українського підрозділу компанії – ТОВ «Телесенс ІТ», – призначена Олеся Ульянова.

Олеся Ульянова – випускниця Харківського національного університету радіоелектроніки за спеціальністю системний аналіз, кандидат технічних наук. Цього року вона отримала ступінь MBA, має понад 8 років досвіду роботи в IT індустрії: починала з ролі тренера для технічних фахівців, а також обіймала позиції Head of training department у великих міжнародних IT-компаніях. Близько двох років вона також координувала освітній напрямок Харківського IT-кластера, а також вела корпоративні тренінги з Soft skills для різних компаній.

Крім фундаментальних знань у сфері software development управління вимогами до програмного забезпечення, Олеся вміє керувати процесами трансформації компаній.

У новій ролі Олеся буде допомагати співробітникам компанії змінюватися й адаптуватися до нових запитів бізнесу, реалізовувати стратегію, яка була вироблена на стратегічній сесії. Планується, що Телесенс розширюватиме лінійку власних продуктів і сервісів і пропонуватиме їх новим клієнтам.

«Від імені компанії дякую Максиму Врюкало за те, що він ефективно керував Телесенсом, заочаткував нові підходи до управління компанією. Він глибоко вникав у всі процеси й допомагав командам вчасно та ефективно виконувати поставлені завдання і зараз продовжує працювати в компанії над новим бізнес-напрямком», – підсумував Рубін.

Компанія розвивається, і я бажаю Олесі плідної роботи на новій посаді й успіхів у реалізації стратегії, з якою Телесенс зміцнить свої позиції на міжнародному ринку», –  додав він.

Зі свого боку Олеся наголосила, що успіх Телесенсу ґрунтується на експертизі та професіоналізмі його співробітників, і вона зробить все можливе для реалізації їхнього потенціалу.

Архивы