London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Менеджери Telesens проходять внутрішнє навчання People Manager School. Програма розрахована на рік. Мета — розвиток ключових soft skills. Команда освоює нові підходи у сфері менеджменту та вдосконалює вже наявні навички й компетенції.

Навчання проводить досвідчений тренер Олеся Ульянова, яка зараз очолює український підрозділ Telesens. Все вивчене одразу ж застосовується на практиці, адже навчання проходить у форматі воркшопів. Команда менеджерів уже відпрацювала такі теми, як «Тайм менеджмент» і «Пряме та зворотне планування». Серед майбутніх тем – «Емоційний інтелект», «Впевнена поведінка», «Розпізнавання жестів та емоцій» і багато іншого.

Крім воркшопів, щомісяця проходять Movie Area – обговорення переглянутого фільму та Read Area – обговорення книги, яка описує певний стиль менедженту. Але фільми й книги використовуються не лише для того, щоб дізнатися щось нове, отримати корисну інформацію. Вони стають інструментами для аналізу роботи команди.

Наприклад, під час обговорення книги Бернарда Роса «Звичка досягати» кожен вибрав найцікавіші з його точки зору тези, а також найбільш ефективні методики й техніки. Використовуючи методи фасилітації під керівництвом Олесі Ульянової, команда виявила як свої сильні сторони, так і якості, які необхідно розвивати.

Архивы