London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Успішно завершилося стажування випускників Business Analysis School. У Telesens вони на практиці відпрацювали отримані знання й успішно виконали завдання для реальних кейсів, зокрема, провели експрес-аналіз ринку телекомунікацій, сегментувавши його за декількома напрямками; брали участь у розробці тендерної документації.

Цей досвід стане в нагоді не лише для портфоліо, отримані навички будуть дуже корисні в майбутній роботі, впевнений Андрій Перешибкін. «Стажування в Telesens виправдало мої очікування на сто відсотків», – каже він.

Андрій розповів, що п’ять років тому працював в одній з IT-компаній Харкова, але потім перейшов до іншої сфери, зараз займається продажами.

«Є бажання повернутися в IT-сферу, але за цей час тут багато що змінилося. Стажування допомогло краще зрозуміти, як розвиваються процеси в IT. Коли вибирав навчання, відразу вирішив, що піду в Telesens, і не прогадав, влучив у десятку. Знаю, що компанія має великий досвід: на початку 2000-х вона виросла із замовлень Deutsche Telecom, отже, вже багато років відповідає високим вимогам європейської якості. І зараз фахівці Telesens на висоті. У нас було три ментора, що працюють в різних напрямках. Вони перевіряли наші роботи, давали рекомендації. Приємно, що нам довірили виконання реальних завдань», – зазначив він.

На думку Андрія Перешибкіна, спробувати себе в якості бізнес аналітика варто тим, хто змушений змінити професію через ситуацію на ринку праці, наприклад, банківським співробітникам, які втрачають роботу через скорочення кількості банків, а також людям, яким набридла власна професія.

Архивы