London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Для замовлення розробки програмного забезпечення може бути декілька причин.

Пошук рішення для спрощення взаємодії з клієнтами — у цьому випадку підійде розробка мобільного додатку. Або прагнення автоматизувати повсякденні процеси та підвищити ефективність – тоді буде потрібна розробка нового ПЗ.

В обох випадках велику роль відіграє досвід розробників — і Telesens має такий ресурс. Одна з найдосвідченіших європейських компаній у сфері розробки мобільних програм та програмного забезпечення. Заснована у 1998 році зі штаб-квартирою у Лондоні та головним центром розробки у Харкові.

Понад 20 років ми розробляємо продукти, налаштовані на потреби бізнесу, та забезпечуємо їх повним технічним супроводом.

Наші клієнти – представники різної спрямованості. І, відштовхуючись від їхньої специфіки, для кожного замовника ми розробляємо ті види програмних рішень, які підійдуть саме йому. Від простих додатків до високонавантажених проєктів.

Ми пишаємося тим, що робимо, і докладаємо всіх зусиль, щоб отримати високу оцінку та позитивні відгуки від клієнтів. Ось чому ми так раді поділитися новинами про останній 5-зірковий відгук на Clutch. Це визнана платформа відгуків про IT-компанії в B2B-сегменті, яка самостійно їх верифікує. Вона допомагає бізнесу в усьому світі зв’язуватися з виконавцями, які необхідні для підвищення його ефективності та продуктивності.

Висока оцінка нещодавнього клієнта

Останній відгук про Telesens на Clutch утримує наш 5-зірковий рейтинг, зберігаючи бездоганний рекорд на платформі після більш ніж 15 попередніх оцінок. Він написаний власницею Selfie Lift Face Fitness App. Це IT-компанія, якій потрібна була допомога у виправленні помилок та покращенні мобільного додатка.

Ми обговорили з клієнткою потреби й побажання та внесли деякі зміни до Back-end і Front-end. А тепер раді повідомити, що замовниця залишилася більш ніж задоволеною рівнем виконаної роботи.

«Я вражена тим, як компанія Telesens розв’язала усі проблеми. Кмітлива та гнучка команда».

Власниця додатку Selfie Lift Face Fitness

Дякуємо Selfie Lift Face Fitness, що довірили нам цей проєкт. Раді виправдати очікування та надати 5-зірковий сервіс, якого заслуговують наші клієнти.

Крім того, нещодавно ми були відзначені у списку кращих компаній з розробки програмного забезпечення на Top Design Firms, бізнес-ресурсі, який дозволяє компаніям знаходити відповідні маркетингові, дизайнерські та проєктні агенції.

Якщо ваш бізнес потребує мобільного додатку або власного програмного рішення, команда Telesens готова допомогти.

Зв’яжіться з нами сьогодні та ми поговоримо про спільну співпрацю.

Архивы