London, United Kingdom
info@telesens.co.uk
+44 20 3432 8178

Приєднуйтесь до команди професіоналів

Компанія гнучко підбирає зручні умови співробітництва для кожного кандидата

В нашій компанії кожен співробітник має унікальні здібності, і разом ми складаємо команду професіоналів, якій під силу унікальні проєкти в одній з найскладніших бізнес-областей – телекомунікаціях.

Якщо ви володієте глибокими професійними знаннями та досвідом роботи в одній з ІТ-спеціальностей, креативні та амбітні, готові постійно навчатися й підвищувати свою кваліфікацію – зв’яжіться з нами. Навіть якщо в даний момент на сайті не виставлено відповідних вакансій – ми обов’язково подумаємо, як можна застосувати ваші таланти!

Якщо ви студент, який шукає свою першу роботу, ми готові надати вам можливість для стажування за обраною спеціальністю, надати персонального наставника, забезпечити гнучкий графік роботи й узгодити його з навчальним закладо. в якому ви навчаєтесь.

Якщо ви тільки мрієте отримати ІТ-спеціальність, до ваших послуг Телесенс Академия, де ви не лише вивчите теорію й практику обраної спеціальності, а також отримаєте навички ділового спілкування, вдосконалите професійну англійську мову, дізнаєтеся, як правильно скласти резюме, шукати роботу й проходити співбесіди.

Комфортні умови роботи

Багато соціальних програм

Насичене корпоративне життя

Оплачувані тренінги й сертифікації

28-денна відпустка

Оплачуваний лікарняний

Відкриті вакансії

Job Code
Job Title